Tag: kardiomonitor

Kardiomonitor Elmedica

Cennik aparatury medycznej ELMEDICA - Wejdź na naszą stronę wwwKardiomonitor służy do kontrolowania działania serca chorego i sygnalizuje wszystkie, nawet najdrobniejsze zaburzenia. Doktorzy z ośrodka chwalą nowy sprzęt: - Jest przydatny przed i po operacji. Można dzięki niemu kontrolować nie tylko pracę serca, ale też płuc - twierdzą. Kardiomonitor pozwala na b(...)

Kardiomonitory

Kardiomonitory - zapraszamy do zakupówNasze wyroby posiadają wszystkie niezbędnę dokumenty w tym CE.Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku dajemy możliwość wszystkim klientom na zwiększenie gwarancji do trzech lat w ramach co corocznychprzeglądów gwarancyjnych.Dzięki ośmioletniej gwarancji produkt jest zawsze sprawny i gotowy do ratowania zdrowia. Dodatkowy(...)

Cena kardiomonitora

Kardiomonitor - atrakcyjne!!!Nasza Firma jest dostawcą i jedynym importerem aparatuty szpitalnego, rehabilitacyjnego, sprzętu do fizykoterapii, sprzętu i mebli do wyposażenia szpitali i gabinetów lekarskich. Dułgoletnia praca z europejskimi i amerykańskimi kontrahentami zaowocowała wyselekcjonowaniem najlepszych światowych rozwiązań, czyniąc tym samym proponowany sp(...)

Atrakcyjne ceny kardiomonitorów

Timos kardiomonitory. Od samego początku powstania spółki TIMOS, czyli od 2012 roku naszym priorytetem i inspiracją do dalszego rozwoju są oczekiwania naszych klientów. Zainspirowani branżą fizjoterapii nieustannie wprowadzamy na rynek polski nowe pomysły wspomagające prace lekarzy. Wartość naszych zadowolonych klientów ciągle wzrasta, co potwierdza wysoką jakoś(...)