Fotel do hematologii\Fotel do podawania cytostatyków

Autor: Atit | Data publikacji: Piątek, 26 października 2018r.
Kategoria: O zarabianiu
Euro-Medical: Nasza korporacja oferuje zarówno fotele do dializ jak i do podawania chemioterapii. Oferujemy te wyroby z myślą o pacjencie. Są one komfortowe i funkcjonalne. Mają możliwość regulacji wysokości przy użyciu pilota nożnego. Kolejną ważną cechą jest możliwość regulacji oparcia pleców i nóg pilotem ręcznym lub nożnym do wyboru. Fotele oferujemy na rynku krajowym od 9 lat z dużym powodzeniem. interesanci którzy zakupili u nas ten wyrób kilka lat temu dokupują u nas kolejne sztuki. Mamy możliwość wyboru koloru z pośród 10 kolorów.Euro-Medical atrakcyjne ceny aparatury medycznej.

Tagi: fotel do chemioterapii, fotel do dializ, fotel do hematologii,


Podobne strony

Timos fotele gin
Timos fotel ginekologiczny Podejmujemy się serwisu i kalibracji szerokiej gamy sprzętu medycznego w szpitalach, klinikach, ośrodkach neurologii, przychodniach zdrowia (także weterynaryjnych), gabinetach stomatologicznych oraz fizjoterapeutycznych. Naszym celem jest profesjonalna obsługa serwisowa zgodnie z wymaganiami producenta danego sprzętu, potwierdzonego niezbędnym(...)
Tagi: fotel ginekologiczny, fotele ginekologiczne,
Producent opakowań foliowych
W naszej epoce trzeba na poważnie troszczyć się o ekologię. Nierzadko omawiany jest problem zabrudzenia naszej planety spowodowanego przez materiały z tworzyw sztucznych. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że opakowania foliowe są nadzwyczaj przydatnym produktem. Są szczelne, bardzo tanie i niesłychanie popularne. Praktycznie wszędzie wokół nas są stosowane opakowania (...)
Tagi: Rękaw Foliowy, Woreczki Foliowe, Producent Folii, Folia Do Zgrzewarki, Opakowania Foliowe Rumia, Opakowania Ozdobne,
Nexis fotele gin - tanio
Fotele ginekologiczne NexisObsługujemy większość województw na terenie całej południowej Polski dbając o wysokie standardy wykonywanych napraw serwisowych. Dzięki naszej kooperacji z zagranicznymi firmami jesteśmy liderami na w naprawach sprzętu medycznego. Głównym naszym produktem są fotele ginekologiczne. Możemy zaproponować odbiorcą bogatą ofertę sprzętu (...)
Tagi: http://fotele-ginekologiczne.nexis.com.pl,
Fotel ginekologiczny cena
Atrakcyjne ceny sprzętu medycznego - Zobacz naszą stronę internetową. Elmedica fotel ginekologiczny: Nasza firma działa w branży medycznej od 9 lat. Zdobyliśmy zaufanie odbiorców. Podstawowym naszym wyrobem są fotele ginekologiczne. Prowadzimy ciągłą sprzedaż naszych produktów na rynku polskim i rynku zagranicznym. Za granicą sprzedajemy nasze wyroby w Hiszpanii,(...)
Tagi: fotel ginekologiczny, fotele ginekologiczne cena,
fotel zabiegowy
Nasza Firma powstała z myślą o stworzeniu kompleksowej oferty pakietowej i sprzętowej dla medycyny. Komponując produkty starannie wybieramy aparaturę, kierując się jej dobrą jakością oraz funkcjonalnością. Zajmujemy się również realizacją indywidualnych zamówień na różnego rodzaju specjalistyczny sprzęt medyczny typu: Aparat EKG. Funkcjonujemy z myślą o (...)
Tagi: fotel zabiegowy, fotele zabiegowe, fotel zabiegowy cena, fotel zabiegowy ceny,